Jaunā Gaita Nr. 27. maijs - jūnijs 1960

 

 

ELJA-s 7. KONGRESĀ

Kaut kas līdzīgs nepilnīgai reportāžai.

 


 


Gēteborgas jūrmala

Jaunais ELJA-s ģerbonis: Apvienību rausta pa labi un kreisi...

Ivara Alberta zīmējumi.

 

Ivars Alberts savā izstādē ar zviedru valodas tulku Ilzi Ērgli, kuŗu vēlāk ievēlēja par ELJA-s VII kongresa balles karalieni.

 


Andrejs Irbe un Andrejs Blekte.

Eglons Spēks.

 


... un abonēsim Mazputniņu saviem bērniem. Tā mēs uzturēsim latviskumu trimdā. Grupa ELJA-s kongresa dalībnieku. Stāsta, ELJA-s valdes priekšsēde Vilma Tenese apsolījusi visiem tiem , kas šai kongresā satikās un kas pirms vai tieši nākošā 8. kongresa laikā apprecas, cita starpā Jaunās Gaitas abonementu.

ELJA-s jauna valde: (no kreisās uz labo un no augšas uz leju); Biedrzinis Andris Grīnbergs (Zviedrija), kasieris Ivars Alberts (Vācija), pārstāvis pie LAKEC Valdis Liepiņš (Anglija), sekretārs Māris Slokenbergs (Zv.), locekle Ingrīda Kalniņa (Holande), priekšsēde Vilma Tenese (Zv.), vicepriekšsēde Maija Šilde (Vāc.).

 

Darba sēdi atklājot, Andris Vītoliņš pavēstīja skaļi un oficiāli, ka viņam modinātājs pulkstenis pazudis. Kas to „aizņēmies”! Vainīgie, protams, neatzinās, ka nakti to nozaguši, lai Andris aizgulētos un ierastos par vēlu sēdē. Sēdes laikā zudušais sevi nodeva, stratēģiskā brīdī sakot dziedāt kaut kur aiz priekškara pie griestiem. Komentāri lieki.

 

 

 

Protams, Kamoliņš.

 

Jaunā Gaita